ŞAN KURSLARI

        OPERA,MÜZİKAL VE POP TARZI EĞİTİMLER

Şan Kursu

-Şan derslerimizin içeriği, ses egzersizleri ve nefes tekniklerinin geliştirilmesi ile birlikte, diyafram bölgesinin doğru kullanımının sağlanması; öğrencilerimizin artikülasyon tekniklerini edinmelerinin sağlanması ve bunun ışığında sesin yüz bölgesinde rezonans kazanması; ve böylelikle kişinin dilediği herhangi bir türde kullanımına yönelik ( Pop, Rock, Opera, jazz, Tiyatro, Seslendirme, Diksiyon, ...vb.) daha doğru bir tını kazanarak, ses kısılması yaşamadan, kişinin primer ses renginin bulunması hedeflerini kapsamaktadır.

- Şan Dersi Neden Alınır, genellikle çok sorulan bir sorudur, Kısaca cevap vermek gerekirse her bireyin kendi ses rengi ve sınırları içersinde en doğru bir şekilde nefes almak ve şarkı söyemek için alınır diye cevap vermemiz uygun olur.

- Şan Eğitimi Ne Kadar Sürer, Şan eğitimi bireyden bireye göre değişir ancak başlangıç da ilk 4 ile 6 ay arası netice almaya başlanır. Daha sonraki gelişim süreci seçmiş olduğunuz tarza ( Opera, Pop, Rock gibi ) göre farklılık gösterir.

-Şan Eğitimi Kaç Yaşında Başlar, Şan eğitimi çocukların ergenlik dönemi bittikten sonra başlar, ancak ergenlik döneminde ve öncesinde ses tellerine zarar verdirmeden okul şarkıları vb şarkılar söyletilebilir.

-Kimler Şan Eğitimi Alır, Konservatuvara hazırlanan öğrenciler, seslerini geliştirmek isteyen müzisyenler veya amatör olarak şarkı söylemek isteyen kişilerle  özel öğretmen eşliğinde şan dersi alır.


GÖRSELLERİMİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
 
Şan Kursu ücretimiz aylık KDV dahil 2850 TL . 
( Şan Dersi fiyatları aylık girmiş olduğunuz ders sayısı toplamına göre değişmez aylık sabit ücrettir. Herhangi bir senet yapılmaz. )                           
 Derslerimiz haftada 1 saat birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.