Hakkımızda

T.C.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

ÖZEL KADIKÖY GÜZEL SANATLAR KURSU

  KADIKÖY GÜZEL SANATLAR, 7’den 70’e herkesin, içindeki gizli sanat yönünü açığa çıkartarak akademik sanat eğitimi vermek amacıyla kurularak eğitime başlamıştır.

  T.C. Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı olan kurumumuz, “ASSOCİATED BOARD OF ROYAL SCHOLL OF MUSİC” sınav merkezi ve “İSO 9001-2008” Kalite ve Standartlar Belgesi’ne sahiptir.

  Amacımız, kursiyerlerimizin müzik yoluyla estetik, işitsel algı ve becerilerini, görsel sanatlarla alan kültürünü, tiyatro ile yaratıcılık ve kendini ifade edebilme becerisini, bale ve dans ile de beden estetiğini geliştirerek sanata, sanatçıya saygı duyan, eleştirel beyne sahip bireyler olmalarını sağlamaktır.

  Sanatın her dalının birbirleriyle olan ilişkisini KADIKÖY GÜZEL SANATLAR’ da uygulayarak öğrenen öğrencilerimiz, ENSEMBLE uygulamaları sayesinde farklı branşlarla ortak çalışma yapma imkânı bulur.

  Pedagojik formasyona sahip akademik öğretim kadrosu ile çalışılan KADIKÖY GÜZEL SANATLAR modern eğitim anlayışı ile Müzik, Bale, Dans, Tiyatro ve Resim dallarında eğitim verirken hedefi, kendi kendisiyle yarışarak tüm öğrencilerinin SANAT OKURYAZARI olmalarını sağlamaktır.

 KADIKÖY GÜZEL SANATLAR 2022 - 2023 DURUM DEĞERLENDİRMESİ

 Kadıköy Güzel Sanatlar her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir tempoyla eğitime başlamıştır. Öğrenci sayılarını her sene ikiye katlayan Kadıköy Güzel Sanatlar İstanbul'daki tüm kursların önüne geçmeyi başararak büyümeye devam etmiş ve kendi kendisini sürekli yenileyen yapısı ile emsal kurumlara da örnek olmuştur.

 Tüm velilerimize kuruma duyduğu güven ve sanata verdikleri destek, öğrencilerimize ise ders içi ve konserlerde gösterdikleri üstün performanslarından ötürü teşekkürü bir borç biliriz.

  Branşlarındaki program süresini tamamlayarak MEB kurs bitirme sınavlarından ve Royal Grade sınavlarından yüksek derecelerle mezun olan öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

  2023-2024 Eğitim yılının sağlıklı ve sanat dolu geçmesi dileğiyle.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.