Kadromuz

Sibel YALÇIN OCAK ( Piyano, Koro ve Ses Eğitimi )

    Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü Piyano Ana Sanat Dalı’ndan mezun olmuştur. TRT Çoksesli Gençlik Korosu’nda şef Gökçen KORAY ile çalışmıştır. Uluslararası çok sesli korosu “VOX EUROPE“ sınavlarını kazanarak her yıl bir ülkede düzenlenen festivallerde konserler vermiştir. T.C MEB Özel RAPSODİ Müzik Kursu Kurucu Müdürlüğünü yapmış ve mesleğin farklı sektörlerinde Piyano öğretmenliği ile koropetitörlük görevlerini üstlenmiştir. 2010 yılında KADIKÖY GÜZEL SANATLAR’ı kurarak çalışmalarına devam etmektedir.

Serdar ERTÜRK ( Saksafon / Flüt )

      İstanbul Belediye Konservatuarı Flüt Ana Sanat Dalı mezunudur. Saksafon çalışmalarına Ferruh Ertürk ile başlamıştır. 1980 yılında “Kurtalan Ekspres” orkestrasına dahil olarak Grupta flüt, Tenor ve Soprano saksafon çalmıştır. Yurt içi ve yurt dışında çeşitli konser ve televizyon programlarına katılmış, 1989 yılında gittiği New York’da dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen müzisyenlerden kurulu bir Big Band olan “New World Orchestra” ’da Tenor Saksafon çalarak görev almıştır.

Enfal UZEL ( Tiyatro )

1992 yılında İzmit'te doğdu. İlk orta ve lise eğitimini İzmit'te tamamladı. Lise döneminde İzmit'in amatör tiyatrolarında bir süre eğitim aldı. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesinde okurken mesleğinin oyunculuk olması gerektiğine karar vererek yetenek sınavlarına girdi. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden 2015'te mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir süre Eskişehir şehir tiyatrolarında oyunculuk yaptı. Çeşitli kurum ve kolejlerde drama ve tiyatro dersleri verdi. Bir çok reklam filminde rol aldı. Halen dizi, sinema, reklam, tiyatro çalışmaları devam etmektedir.

RECEP ÖZÇAKIR ( Bağlama/ Gitar/ Keman )

  1962 de Söke de doğdu, ilk, orta ve lise eğitimini Söke’de tamamladı. Öğrenciliği sırasında okul orkestralarında ve folklor derneklerinde gitar ve bağlama çaldı. Mehmet Gürgün ile Klasik gitara başladı. 1986 da Marmara Ün. Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Bölümünü bitirdi. 1988 de Yüksek Lisansını tamamladı. Gitar eğitimi ile ilgili tez yazdı. Bir süre öğretmenlik yaptı. Öğrenciliği esnasından yakın zamana kadar çeşitli yerlerde konserler verdi, pop orkestralarında çalıştı, film müzikleri yaptı, amatör ve profesyonel birçok etkinliklerde görev aldı.  Çalışmalarına devam etmekle beraber çeşitli dallarda da ders vermektedir. 

Defne DURUKAN ( Resim / Güzel Sanatlara Hazırlık )

       02.05.1997 tarihinde İstanbul Kadıköy’de doğdum. 2016 yılında Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümüne başladım ve 2020 yılında mezun oldum. 2020 yılında başladığım Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Resim Anasanat Dalı Yüksek Lisans Programına devem etmekteyim. Bu süreçte çeşitli sergilere katılım sağladım. Resim alanında özel dersler verdim.      

Doğa OCAK ( Piyano / Korrepetitör )


Piyano eğitimine 7 yaşında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ‘nda başladı.İleri devre yarı zamanlı eğitimini tamamladıktan sonra konservatuvarın Piyano Ana Sanat Dalı lisans devresi sınavlarını kazanarak eğitimini tamamladı. ABRSM Piyano 8. Grade mezunudur. Klasik Müzik dalında Solo ve Orkestra konserlerinin yanı sıra Jazz Piyano icra, beste ve düzenleme alanında yurt içi- yurt dışı müzisyenlerle çalışmalar yapmaktadır. Kurumumuzda piyano öğretmenliği ve ABRSM sınavlarında korrepetitörlük görevini sürdürmektedir.


Tuncer OCAK ( Klasik / Elektro / Bas Gitar )

        Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü Gitar Ana Sanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Cem Karaca, Oğuz Abadan, Ertuğrul Çayıroğlu, Okay Temiz Orkestraları’nda, TRT 2 İstanbul Televizyonu Pazar Konserlerinde Topkapı Orkestrasında ve yurt dışında çeşitli orkestralarda aktif gitaristlik görevi üstlenmiştir. İstek Vakfı  Özel Belde Güzel Sanatlar Lisesi Klasik Gitar ve Oda Orkestrası Dersleri öğretmenliği, Adı Güzel Özel Güzel Sanatlar Lisesi Armoni, Orkestra, Bilişim ve Müzik  Teknolojileri Dersleri Öğretmenliği ve Oda Orkestrası Şefliği görevlerini üstlenmiştir. Türk Pop Müziği dalında çeşitli sanatçıların albümlerine aranjör ve yönetmenlik görevlerini üstlenmiştir

İbrahim ACER ( Müzik Danışmanı )

     Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra aynı üniversitenin fen bilimleri enstitüsünde yüksek lisansını bitirdi. 22 yıldır Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesinde Piyano ve solfej öğretmenliği yapmaktadır. Kurumumuzda müzik ve sanat danışmanlığı görevini sürdürmektedir.

Ebru ÇATALBAŞ ( Şan / Piyano )

Müzik hayatına 13 yaşında bağlama ile başlayıp keman ile devam ettirdi. İlköğretim eğitimi esnasında Bilgi evlerinin düzenlediği ses yarışmalarında 3 yıl üst üste Türk Halk Müziği dalında 1. oldu.Daha sonraki yıllarda İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümündeki hocalarından 1 yıl repertuar dersi alarak lisans sınavına girdi, Kocaeli üniversitesi Devlet Konservatuarını birincilikle kazanandı ve aynı zamanda Haliç Üniversitesi Konservatuarından tam burs hakkını elde etti.. Bazı belediye korolarında solist ve korist olarak yer almakta, TRT İstanbul Radyosu Gençlik korosunda solist olarak devam etmektedir. 2021 yılında lisans eğitimini ı tamamlamış bulunmakta ve şu an Yüksek lisans eğitimini devam ettirmektedir.

Tercan ŞENER ( Bateri )

Los Angeles Musicians Institute mezunudur. Teoman, Yavuz Çetin, Kaan Tangöze, Ari Barokas, Sunay Özgür, Yakup Trana, Tarkan Gözübüyük gibi müzisyenlerle sayısız konserlerin yanı sıra Buz ve Antre gruplariyla album çalışmaları yapmıştır. 2007 yılından itibaren eğitmen olarak çeşitli kurumlarda görev almıştır..

Ela Öz ( Bale / Dans. )

İstanbul Üniversitesi Devlet KonservatuvarI yarı zamanlı ve ortaokul  tam zamanlı olarak Bale bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Devlet Opera Balesi’ nde çocuk kadrosundan mezun olmuş, çeşitli koreografilerde yer almıştır. Valencia, Dresden, Saint Petersburg da yaz okulları eğitimlerine katılmıştır. Royal Academy Of Dance programını tamamlamış ardından MEB' na bağlı Kalamış Sanat Merkezi 'nden mezun olmuş ve diplomasını  almıştır. Halen ritmik Cimnastik  yan dal çalışmalarına devam etmektedir.

Emre ELİFOĞLU ( Çello / Keman )

Müzik eğitimine orta okulda keman çalarak başladı. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çello -Keman ve Piyano dallarında eğitim alarak tamamladı. Çeşitli ekinlikler, konserler ve festivallerde solo ve  orkestra performansları sergiledi. Çeşitli kolej ve müzik okullarında çello ve keman öğretmenliği yapıtı. Halen ‘’KültürBakanlığı Orkestrası’’’nda Çello sanatçısı olarak görev yapmaktadır.

Ceren YADİKAR ( Piyano )

Müzik eğitimine 12 yaşında keman ile başlamıştır. Lise eğitimini Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamış burada piyano ve solfej eğitimi almıştır. ABRSM Piyano 8.Grade mezunudur. Şu anda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda piyano lisans eğitimini tamamlamaktadır. Çeşitli sahnelerde konser vermektedir. Sahne arkası asistanlık ve korrepetitörlük yapmaktadır.


Naz TURAN ( Keman / Piyano / Solfej )

Keman eğitimine 11 yaşında Özel Duygu Müzik Merkezi’nde başladı. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü’nde tamamladı ve Fakültenin Akademik Orkestrasında 2. Keman sanatçısı olarak müzik hayatına devam etti. Yeditepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. ABRSM ve LCM Müzik Denklik sınavlarına öğrenci hazırladı.Halen akademik Orkestra ve solo konser çalışmalarına devam etmektedir.


SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.