Haberler
Yağlı Boya Resim Kurslarında Yapılması Gerekenler Nelerdir

Bir çocuğun resme yeteneği varsa bunu yağlı boya resim kursu ile geliştirebilirsiniz. Bir çocuğun yağlı boyada iyi olabilmesi için ilk olarak temel resim kursu eğitimleri almış olması gerekmektedir. Bu temel resim eğitimi sırasında çocuğun bilek kuvveti arttırılır, temel resim taktikleri ile beraber çocuğunuzun yetenekleri fazlalaştırılır.

Çocuğunuzun resim etkinliği ile uğraşırken çok fazla içine kapanan bir birey olarak yetişmesi olasıdır. Bu nedenle çocuğunuzu bünyemizde bulunan tiyatro kursu eğitimi aldırarak aynı zamanda sosyalleşmesine de yardımcı olabilirsiniz. Sosyalleşen bir birey günlük çevresinde yaşadığı olayları yağlı boyaya dökmesi daha kolay olacaktır.

Çocuğunuzun yağlı boya alanında gelişmesini istiyorsanız aynı zamanda çocuğunuzu oyunculuk kursu ile yönlendirebilirsiniz. Bu kurs sayesinde çocuğunuz başkalarının duygularını hissetmeyi öğrenecektir. İçerisinde duyguların yoğun olarak akması çocuğunuzu yağlı boya konusunda daha başarılı kılacaktır. Çocuğunuzun sanatsal yönünü geliştirmek istiyorsanız bunu tek bir açıdan değil çeşitli açılardan yapmanız önemlidir. Çeşitli sanatların birleşiminden siz de kendi çocuğunuzdan yeni bir sanat dalı geliştirmiş olacaksınız.

Resim Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.