Haberler
TİYATRO KURSUNDA DÖRT DÖRTLÜK EĞİTİM

                Türkiye'de yeteneğini ortaya çıkarmış ya da keşfedilmiş pek çok sanatçımız bulunmaktadır. Kimisi müzik alanında kendisini gösterirken, kimisi tiyatral alandaki yeteneğini ortaya sermiş ve milyonların sevgisini kazanmıştır. Herkesin bir yöne eğilimi vardır. Ancak önemli olan bu eğilimin farkına vararak onu ortaya çıkarmaktır.

                Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezi, insanların yeteneklerini ortaya çıkarmak için çeşitli alanlarda profesyonel öğretmenleriyle hizmet vermektedir. Tiyatro kursu da bunlardan birisidir. İçinizde bir sanatçı yattığını düşünüyorsanız, sizler de güzel sanatlar merkezimize gelebilir ve içinizdeki sanatçı kişiliği ortaya çıkarabilirsiniz. Dört dörtlük bir tiyatro kursu, bale kursu ve gitar kursu eğitimi almak istiyor ve bu eğitimi ülkedeki hatırı sayılır tiyatrocularda almak istiyorsanız, Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezi'ne mutlaka göz atmalısınız. Tiyatro eğitimlerinde aynı zamanda çeşitli drama eğitimleriyle tüm stresinizi de atabilir ve yeni dostluklar da kurabilirsiniz.

                Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezi, her yaş grubunda öğrenci ağırlamakta ve bu yaş gruplarına uygun tiyatro kursu eğitimi vermektedir. İçinizde yaşayan bir çocuk varsa, bu çocuğu harekete geçirmek tamamıyla sizlerin elinde. 

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.