Haberler
TİYATRO KURSU

Tiyatro, Antik Yunan'dan bugüne uzanan köklü bir sanat dalıdır. Ancak ülkemiz açısından düşünüldüğünde maalesef köklü bir geçmişe sahip değildir. Buna rağmen Cumhuriyet Türkiyesi son derece başarılı insanlar yetiştirmiştir, yetiştirmeye de devam etmektedir. Tiyatro kursu da ülkemize bu açıdan büyük katkılar sunmaktadır.

Tiyatro kursunun katılımcılara sağladığı en önemli katkı özgüvendir. Bu sayede kişiler düşüncelerini rahatça ifade edebilmekte, ayakları üzerinde daha dik durabilmekte, yaşam yolunda daha sağlam adımlarla yürüyebilmektedir.

Tiyatro kursunda verilen eğitimler katılımcılara sadece tiyatrocu olmayı öğretmez. Eğitimler sayesinde katılımcılar pek çok yaşam öğretisi edinirler. Örneğin diksiyon... Bu alanda verilen eğitim kişilerin belki de günlük hayatta hiç fark etmedikleri diksiyon bozukluklarının giderilmesini sağlar ve kazanan Türkçe olur. Bunun yanında toplumsal iletişim anlamında düşünülürse, kimi iletişim çatışmaları ortadan kaldırılabilir ve daha sağlıklı bir toplumsal yapı oluşturulmasına katkı sağlanır. Bu açıdan beden dili eğitimi de son derece önemlidir.

Bu eğitimlere başlangıç yaşı 7'dir. 10 kişilik gruplar halinde verilen eğitimlerde her katılımcı ile birebir ilgilenilmektedir. Tiyatro kursu eğitiminin yanı sıra gitar kursu, bale kursu, resim kursu eğitimleride tercih edilmelidir.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.