Haberler
Teknik Resim Kursu Dersleri

Sanatın her alanı, her dalı hayatımızın yıllardan beri vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Özellikle bu açıdan doğru şekilde yönlendirilmiş olan bireylerin hayatımızın her alanında büyük başarılara imza attığına da bizzat şahit olmaktayız. En çok ilgi gören sanat dalları arasında ise şüphesiz resim yerini almaktadır.

Kaliteli bir resim kursu sayesinde, sizler de çocuklarınızın becerilerini birer sanata dönüştürmelerinde yardımcı olabilir, böylece hem enerjilerini doğru bir şekilde yönlendirmelerini sağlamış, hem de son derece kaliteli ve doğru bir eğitim ile çocuğunuzun hayata bakış açısından tutun da kişisel ve zihinsel gelişimine kadar her açıdan sağlıklı bir birey olmasına katkı sağlamış olursunuz.

Kadıköy Güzel Sanatlar Okulu, size sanatın tüm dallarında hizmet verirken, aynı zamanda teknik resim kursu dersleri ile de çocuğunuzun gelecekteki kazanabileceği mesleğine şimdiden doğru şekilde adım atabilmesini sağlamaktadır. Küçük yaşta başlanılan her eğitimin başarı ile sonuçlanması sebebiyle, tüm çocukların sanata becerileri dâhilîde yönlendirilmeleri, onların doğru eğitimi almaları sağlanarak, topluma da zihinsel açıdan sağlıklı bireyler yetiştirilmesi de sağlanmaktadır. 

Teknik Resim Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.