Haberler
Resim Kursunun Püf Noktaları Nedir?

Resim çizmek özellikle de bu konuda yeteneği olan kişilerin daha güzel işler ortaya çıkartabilecek oldukları bir işlemdir. Ancak alınan eğitim sonrasında herkes belli bir seviyeye gelebilir. Yeteneği olan ya da olmayan kişiler, teknik bilgi öğrenmeleri durumunda daha iyi işler ortaya koyacak ve kurallara uygun çalışmalar gerçekleştirecektir. Resim kursu da bu konuda devreye girer.

Kişilerin teknik öğrenmesi ve öğrendiklerini uygulaması konusunda herkese yardımcı olur. Uzun süre boyunca alınan eğitimler daha kalıcı olur. En iyi çalışmaların ortaya çıkartılabilmesi açısından bu gereklidir.Resim kursu sırasında kullanılan araçlarında önemleri bir hayli fazladır.

Her araç için kaliteli ve doğru tercihler yapılması gerekecektir. Böylece ortaya çeşitli sorunlar da çıkmamış olur. Kalem ve resim kâğıdının uygun boyutlarda olması önemlidir. Bunun yanı sıra çalışma ortamı da son derece önem tutar. Kurslarda daha uygun boyutlarda masalar size sunulur. Üstelik ortam ışığı konusunda da zorluk çekmezsiniz. Böylece ayrıntıları daha ince şekilde görebilir ve çalışmanızı da buna uygun olarak sürdürmüş olursunuz.

Resim Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.