Haberler
RESİM KURSUNDA YETENEK GELİŞTİRME

Howard Gardner, her insanın farklı zeka yapısına sahip olduğunu tezini ortaya sunmuş ve kanıtlamıştır. Böylece ortaya çoklu zeka kuramı çıkmıştır. Bu bilgi sayesinde insanlar başarılı oldukları bölümlere yöneltilmişler ve hayatlarında daha iyi başarılar elde etme şansı yakalamışlardır. Zeka kuramları ayrılırken, bir kuram olarak ortaya atılan görsel zekanın da bazı insanlarda diğer insanlara oranla daha üstün olduğu belirlenmiştir.

                Picasso, görsel zekası yüksek olan bir tarihi kişilik olarak yüzyıllar boyu konuşulacak olan tablolarını insanlığa sunmuştur ve henüz tanımadığımız daha binlerce kişinin içerisinde bir Picasso yatıyor olabilir. Önemli olan resim yeteneğini geliştirmektir. Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezi, vermiş olduğu resim kursu sayesinde, çocukların ve yetişkinlerin resim yeteneklerini geliştirmeyi amaçlamıştır. Profesyonelleşmiş öğreticileri ile gitar kursuresim kursu, bale kursuna katılan bireylerin yeteneklerini ortaya çıkarmaktadır.

                Kadıköy Güzel Sanatlar'ı sizler de inceleyerek, eğiliminiz olan yönde eğitim almak için kurslarımızı inceleyebilirsiniz. Sizler de içinizdeki Picasso'yu resim kursu ile ortaya çıkarabilirsiniz. Ya da içinizde yatan Johann Sebastian Bach'ı müzik kursu ile ortaya çıkarabilirsiniz. 

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.