Haberler
Resim Kursuna Gitmek için Yapılması Gerekenler

bir yaştan itibaren güzel resimler çizmeye başlar. Eğer çizdikleri resimler güzel değilse bile bu çocuklar sürekli resim ile duygularını belli ederler. Resme karşı yetenekli çocuğunuz varsa, bunu mutlaka resim kursu ile yönlendirmelisiniz.

Ayrıca kursumuz içesinde başka kurslar da bulunmaktadır. Genelde resme yeteneği olan çocukların sanatsal yetenekleri gelişmiş olduğu için müziğe karşı da ilgileri olmaktadır. Müziğe karşı yatkın olan çocuğunuzu gitar kursu ile yönlendirebilirsiniz. Ya da sağlam bir müzik kulağı oluşsun istiyorsanız piyano kursu ile çocuğunuzun müzik kulağını geliştirebilirsiniz.

Resim kursuna gönderilecek olan çocuklarda tek aranan özellik çocuğun resme karşı duyarlı olmasıdır. Ayrıca çocuğunuz resim ile ilgilenmiyor olsa da resim kursuna yollayarak el becerisinin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Eğer çocuğunuzun ruhunun sanatla iç içe olmasını istiyorsanız, çizgilerin dilinden anlasın isterseniz mutlaka bir resim kursuna yazdırmalısınız. Resim kursu sayesinde çocuğunuz hayata karşı çok daha duyarlı olacaktır.

 

Resim Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.