Haberler
Resim Kursu Haftada Kaç Gün Olmalıdır

Resim kursunun hangi amaçla alındığı bu noktada çok önemlidir. Bunun için haftada en az 2 gün olmakla beraber en fazla 4–5 güne kadar çıkabilir. Bu kişinin öğrenme isteğine ve kurumla olan anlaşmasına bağlıdır. Ancak kursa sık gidilmesi öğrenci açısından sıkıcı gelmeye başlayabilir. Bu yüzden devamlı olarak gidilecek ise gün aşırı gidilmesi tavsiye edilmektedir. Bu öğrenme açısından da önemlidir.

            Resim kursu çalışmaları günlük periyotlarda haftanın belirli günleri ve saatleri arasında verilir. Kursiyer, bunu kendisine uygun şekilde olan saat aralıklarında seçerek ayarlayabilir. Eğer birebir ders alınacakla bu açıdan daha kolay olacaktır. Ancak, toplu verilen derslerde gruba uyumluluk zorunludur. Derslerin günü gününe takip edilmesi gerekir.

           Resim Kursu çalışmaları kişinin amacına göre değişkenlik gösterir. Amaç eğer hobi ise sadece temel özellik ve teknikler gösterilir. Ama bu sanat dalında profesyonelleşmek ya da güzel sanatlar okuluna hazırlanmak isteyenler için kursun verdiği eğitim de farklılık göstermektedir. İlk başlarda ağır tempoyla başlan kurs, sonlara doğru yoğunlaşmakta ve eğitim seviyesi artmaktadır.

Resim Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.