Haberler
RESİM KURSU

Resim kursu ihtiyaçlara dönük olarak çok yönlü olarak verilmektedir. Çünkü kimi insanlar sadece, hobi amacıyla resme yönelebilir, kimisi de akademik eğitim almak için kursa gitmeye ihtiyaç duyabilir.

Resim yapmayı hobi edinen insanlar resim kursuna katılıp, kendini resimle ifade edebilir. Resim yaparak son derece güzel eserler ortaya koyabilir. Aynı zamanda bu yolla stres atabilir. Güzel sanatlar eğitimi almak isteyen öğrenciler ise lise ya da üniversite öncesinde hazırlık kursuna gidebilir.

En önemlisi ise geleceğin sahipleri minikler... Onların yeteneklerinin çok küçük yaşlardan itibaren ortaya çıkarılması, işlenmesi söz konusudur. Miniklere yönelik olarak organize edilen resim kursu, çocukların hayal güçlerinin artmasını sağladığı gibi, geleceğin sanatçılarının ortaya çıkarılması anlamında da son derece önemlidir. Bu resim eğitimi her yaştan okul öncesi çocuğa verilebilmektedir.

Resim yapmanın kökeninde elbette kuşkusuz yetenek vardır, ancak o yetenek eğitim süzgecinden geçirildiği zaman anlam kazanmaktadır. Bu nedenle resim sanatına karşı yeteneği olan çocukların resim kursuna gidip eğitim almalarından ülke geleceği açısından büyük yarar vardır. Sadece resim kursu eğitimi değil gitar kursu, tiyatro kursu ve bale kursuna yeteneği olanlar da eğitim alıp kendilerini geliştirerek   ülke geleceğinde önemli rol oynayabilirler.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.