Haberler
RESİM EĞİTİMİ VERMEK

Resim, yüzyıllardır süregelen, alanında birçok dünya çapında isim yetiştirmiş, güzel sanatlar içerisinde çok önemli yere sahip bir sanat dalıdır. Birçok kişi, bu alanda kendisini geliştirmek veya akademik anlamda eğitim alabilmek için resim kursuna girmektedir.

Resim sanatı, sadece yetenekle bir yerlere gelinebilecek bir alan değildir. Bu alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız, yeteneğinizin işlenebilmesi amacıyla profesyonel ellerden yardım almalısınız.  Günümüzde, bu alandaki kurslara olan ilginin artmasıyla beraber, pek çok kaçak kurs da türemiştir. Hangi alanda, nasıl bir eğitim aldığı bilinmeyen sözde eğitmenlerin sizlere resim kursu anlamında verebileceği hiçbir şey yoktur. Bu kurlardan ve kişilerden alacağınız eğitimle hedeflediğiniz noktaya ulaşmanız mümkün değildir.

Kadıköy Güzel Sanatlar olarak resim kursu veriyor ve bu alandaki ilgi ve ihtiyaçlarınızı uzman kadromuzla karşılıyoruz. Moda Tasarımı, Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık, Stilistlik gibi bölümlerde akademik eğitim almak istiyorsanız resim kursu alarak bu alanlardaki yetenek sınavlarına hazır hale gelmelisiniz. Akademik anlamda eğitim düşünmüyorsanız, fakat resim sanatına ilginiz varsa, yine bu sanatın inceliklerini öğrenmelisiniz. Kadıköy Güzel Sanatlar, alanında uzman eğitmenleriyle sizleri resim kursu, bale kursu, dans kursu, müzik kursu,  tiyatro kurslarına bekliyoruz.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.