Haberler
RESİM KURSU

Geçmişten günümüze hiç ölmeyen ve daima ilgi gören güzel sanatların en önemlilerinden birisi de resimdir. Bu konuda çoğu birey resim kursu almaya çalışmaktadır. Resim sanatı, yetenek gerektirdiği kadar eğitim de gerektirmektedir. Hiçbir yeteneğin eğitimsiz zirveye ulaşması mümkün değildir.

Güzel sanatlar alanında eğitim gören veya görmüş kişiler dışında da resim sanatına ilgisi olan insan sayısı bir hayli fazladır. Bu sanatın eğitimini veren birçok kurs bulunmaktadır. Resim kursu alarak bu konudaki ilginizi yeteneğe dönüştürebilirsiniz. Resim sanatını, diğer sanatlardan ayıran en önemli özellik de kuşkusuz eğitim gerektiren bir branş olmasındır.

Duygu ve düşüncelerinizi şekillere aktarmak istiyorsanız Kadıköy Güzel Sanatlar olarak uzman ekibimizle resim eğitimleri veriyoruz. Alanında uzman kadromuzla verdiğimiz resim kursumuza katılarak, bu alandaki yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Akademik olarak da ilerlemek istiyorsanız resim kursu eğitimi almanız çok önemlidir. Sadece resim bölümü değil; bunun yanında iç mimarlık, stilistlik, moda tasarımı gibi bölümlerde eğitim görebilmek için resim kursu eğitimi almak gerekiyor. İster hobi olarak isterse akademik anlamda kendinizi geliştirmek istiyorsanız Kadıköy Güzel Sanatlar'da resim kursu eğitimlerimize bekliyoruz.

Dilerseniz resim kursu eğitimlerimiz dışında gitar kursu, tiyatro  kursu , piyano kursu, bale kursu gibi kurslarımızdan yararlanabilirsiniz.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.