Haberler
RESİM KURSU

Geçmişten günümüze hiç ölmeyen ve daima ilgi gören güzel sanatların en önemlilerinden birisi de resimdir. Bu konuda çoğu birey resim kursu almaya çalışmaktadır. Resim sanatı, yetenek gerektirdiği kadar eğitim de gerektirmektedir. Hiçbir yeteneğin eğitimsiz zirveye ulaşması mümkün değildir.

Güzel sanatlar alanında eğitim gören veya görmüş kişiler dışında da resim sanatına ilgisi olan insan sayısı bir hayli fazladır. Bu sanatın eğitimini veren birçok kurs bulunmaktadır. Resim kursu alarak bu konudaki ilginizi yeteneğe dönüştürebilirsiniz. Resim sanatını, diğer sanatlardan ayıran en önemli özellik de kuşkusuz eğitim gerektiren bir branş olmasındır.

Duygu ve düşüncelerinizi şekillere aktarmak istiyorsanız Kadıköy Güzel Sanatlar olarak uzman ekibimizle resim eğitimleri veriyoruz. Alanında uzman kadromuzla verdiğimiz resim kursumuza katılarak, bu alandaki yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Akademik olarak da ilerlemek istiyorsanız resim kursu eğitimi almanız çok önemlidir. Sadece resim bölümü değil; bunun yanında iç mimarlık, stilistlik, moda tasarımı gibi bölümlerde eğitim görebilmek için resim kursu eğitimi almak gerekiyor. İster hobi olarak isterse akademik anlamda kendinizi geliştirmek istiyorsanız Kadıköy Güzel Sanatlar'da resim kursu eğitimlerimize bekliyoruz.

Dilerseniz resim kursu eğitimlerimiz dışında gitar kursu, tiyatro  kursu , piyano kursu, bale kursu gibi kurslarımızdan yararlanabilirsiniz.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KESİNTİSİZ EĞİTİM, ONLİNE VE YÜZYÜZE EĞİTİM

 KURUMUMUZ MEB TARAFINDAN ALINAN KARARLAR DOĞRULTUSUNDA YÜZYÜZE VE ONLİNE ŞEKLİNDE EĞİTİMİNE DEVAM EDECEKTİR.ONLİNE KURSLARIMIZ, ONLİNE GİTAR KURSU, ONLİNE KEMAN KURSU, ONLİNE PİYAN KURSU, ONLİNE ŞAN KURSU, ONLİNE SAKSAFON VE FLÜT KURSU, ONLİNE ÇELLO KURSU. ONLİNE BAĞLAMA VE SAZ KURSU, ONLİNE RESİM...

DİKKAT ! ABRSM Ekim/Kasım 2020 uygulamalı sınavları İPTAL EDİLMİŞTİR.

9 Ekim 2020 tarihinde ABRSM Türkiye temsilcisi tarafından tarafımıza gönderilen Mail ; Bildiğiniz gibi 2020 senesindeki ABRSM Nisan/Mayıs sınavları, COVID-19 Pandemisi nedeniyle yapılamamıştır. Öğrencilerimizin emeklerinin boşa gitmemesi için hem ABRSM hem de tarafımızca, sınavın 2020 Ekim ayı sonu Kasım ayı boyunca...

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.KDV DAHİL AYLIK KURS ÜCRETLERİ5  KİŞİLİK GURUP DERSİ FİYATLARI                         ...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.