Haberler
RESİM KURSU

Geçmişten günümüze hiç ölmeyen ve daima ilgi gören güzel sanatların en önemlilerinden birisi de resimdir. Bu konuda çoğu birey resim kursu almaya çalışmaktadır. Resim sanatı, yetenek gerektirdiği kadar eğitim de gerektirmektedir. Hiçbir yeteneğin eğitimsiz zirveye ulaşması mümkün değildir.

Güzel sanatlar alanında eğitim gören veya görmüş kişiler dışında da resim sanatına ilgisi olan insan sayısı bir hayli fazladır. Bu sanatın eğitimini veren birçok kurs bulunmaktadır. Resim kursu alarak bu konudaki ilginizi yeteneğe dönüştürebilirsiniz. Resim sanatını, diğer sanatlardan ayıran en önemli özellik de kuşkusuz eğitim gerektiren bir branş olmasındır.

Duygu ve düşüncelerinizi şekillere aktarmak istiyorsanız Kadıköy Güzel Sanatlar olarak uzman ekibimizle resim eğitimleri veriyoruz. Alanında uzman kadromuzla verdiğimiz resim kursumuza katılarak, bu alandaki yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Akademik olarak da ilerlemek istiyorsanız resim kursu eğitimi almanız çok önemlidir. Sadece resim bölümü değil; bunun yanında iç mimarlık, stilistlik, moda tasarımı gibi bölümlerde eğitim görebilmek için resim kursu eğitimi almak gerekiyor. İster hobi olarak isterse akademik anlamda kendinizi geliştirmek istiyorsanız Kadıköy Güzel Sanatlar'da resim kursu eğitimlerimize bekliyoruz.

Dilerseniz resim kursu eğitimlerimiz dışında gitar kursu, tiyatro  kursu , piyano kursu, bale kursu gibi kurslarımızdan yararlanabilirsiniz.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

Piyano Kursuna Nasıl Başlanmalıdır?

Klasik müzik, en temel ve en kapsamlı müzik türü olarak insanlık tarihine girmiş ve bugün, rock müzik başta olmak üzere, pek çok müzik türünün de temellerinin atılmasını sağlamıştır. Notaların matematiksel olarak işlenmesi şeklinde açıklanabilecek klasik müzik türünün, en çok bilinen...

Bale Kursunun Yaş Sınırlaması Nedir

Bale, dünya üzerinde ki en eski ve en sistematik dans türlerinden birisidir. Doğuş yeri olarak, bütün sanat tarihinin değiştiği yer olan İtalya'yı gösterebilsek te, sistemli bir dans haline getirilmesi, özel eğitimler ile desteklenmesi yani balenin kendini buluş yeri olarak ise...

GİTAR KURSUNDA YAPILMASI GEREKENLER

İster akustik olsun, ister klasik… İster elektro olsun, ister bas… Bir müzik aleti çalmak istediğinizde, hele ki bu müzik aleti gitar gibi son derece farklı tekniklere sahip ve tür çeşitliliği yönünden zengin ise, öncelikle yapmanız gereken şey, ustalaşmak istediğiniz alanı...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 90     Fax : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.