Haberler
PİYANO EĞİTİMİ ALMAK

Piyano, günümüzde en çok rağbet edilen müzik aletlerinden birisidir. Bu rağbet sonucunda, piyano kursu veren yerlere ilgi oldukça artmıştır. Özellikle, küçük yaşlardan itibaren çocuklarına müzik kursu aldırmak isteyen ebeveynlerin, piyano kursuna verdikleri önem oldukça yoğundur.

Çocukların kişiliklerinin şekillenmesinde tartışmasız, müziğin olumlu anlamda büyük bir katkısı vardır. Birçok pedagog da bu anlamda, anne babalara, çocuklarına müzik eğitimi aldırmalarının gerekliliğini vurgulamaktadırlar. Bu doğrultuda, çocuklarınızın sanatsal zevk ve kişiliklerinin şekillenmesine en olumlu katkıyı sağlayabilecek müzik aletlerinin en başında piyano gelmektedir.

Piyano, sadece akademik eğitim alarak öğrenilebilecek bir müzik aleti değildir. Kadıköy Güzel Sanatlar olarak sizlere piyano kursu vermekteyiz. Özellikle erken yaşlardan itibaren çocuklarınıza, piyano kursu aldırarak, onların ruhsal ve zihinsel gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunabilirsiniz.

Birçok uzman, piyanonun insan beyninin işleyiş yapısıyla aynı özelliklere sahip olduğunu söylemektedir. Yapılan birçok araştırma da bu tezin doğruluğunu ortaya koymaktadır. Piyano eğitimi ile çocuklarınızın zihinsel gelişimini desteklersiniz. Alanında uzman hocalarımızla, sizleri piyano kursu eğitimlerimize bekliyoruz. 

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.