Haberler
Oyunculuk Kursunun Püf Noktaları

Eğer çocuğunuzdaki taklit yeteneğini fark ettiyseniz çocuğunuz büyük ihtimalle oyunculuğa karşı bir ilgisi bulunmaktadır. Oyunculuk kursu alması gereken çocuklar genelde enerjik çocuklar olmaktadır. Konuşmaktan zevk alan, sürekli şarkı söyleyen, her zaman dikkatleri üzerinde toplamak isteyen bir çocuk ileride çok başarılı bir oyuncu olabilir. Bu nedenle çocuğunuzu iyi gözlemlemek ve sonrasında onu iyi bir oyunculuk kursu ile yönlendirmeniz gerekmektedir.

Oyunculuk konusunda başarılı olmak isteyen çocuğunuza ayrıca tiyatro kursu eğitimi aldırabilirsiniz. Tiyatro kursunda oyunculuk yeteneğine artı özellikler katacak olan çocuk bu kursta çok daha büyük başarılar elde edecektir. Büyük başarılar elde ettikçe çocuğunuzun bu hobisi hedef haline bile gelebilir.

                Oyunculuk kursu sırasında başarılı olmayı sağlayabilecek olan diğer bir kurs piyano kursu olabilir. Piyano kursu sayesinde çocuğunuzun müzik kulağı gelişecektir. Müzik kulağı sayesinde oyunun ahengini daha çabuk kavrayacak olan çocuk kısa bir zamanda oyunculuk konusunda parmakla gösterilen olacaktır. Eğer siz de çocuğunuzun yeteneklerinin gelişmesini istiyorsanız, bu yeteneği pek çok kurs ile desteklemeniz gerekmektedir. 

 

Oyunculuk Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.