Haberler
Oyunculuk Kursunda Yapılması Gerekenler

Oyunculuk kursu her yaştan bireyin dâhil olabileceği bir eğitim süreci ve aktivite olması ile bilinir. Kişilerin kendilerini toplum içerisinde daha iyi şekilde ifade edebilmesine katkı sağlar. Bu nedenle de çoğu kişi bu eğitimi almak ve çeşitli aktivitelere de katılmak ister. Özellikle de küçük yaştaki çocuklar için gerekli olabilecek bir kurs olması ile bilinir. Her konuda bireylere katkılar sağlar ve yaşamları boyunca da sahip oldukları bu tecrübeden çeşitli alanlarda yararlanabilirler.

Çocuklar bu kurs sırasında farklı yeteneklerini keşfedebilir ve anne babalarda ilerleyen zamanlarda çocuklarını buna uygun şekilde başka alanlara yönlendirebilir.Oyunculuk kursu sırasında düzenli olmak son derece önemli bir konudur. Kursa düzenli bir katılım ve planlı çalışma uygulanması her anlamda gerekli konuların başında gelir.

Bunun yanı sıra yapılacak olan aktivitelerin de eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi lazımdır. Eğer kursun verimli olarak geçmesini istiyorsanız, bu konulara dikkat etmelisiniz. Kurs ve düzen sayesinde her açıdan kendinize olan özgüveniniz fazlası ile artmaya başlar.

Oyunculuk Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.