Haberler
Oyunculuk Kursu Fiyatları

Oyunculuk yapmak, kimi insanda doğuştan gelen büyük bir yetenek olarak bilinmektedir ancak bazı kişilerde sonradan kazanılan bir edinim olarak da görülmektedir. Oyunculuğun son zamanlarda sanatın büyük dallarından biri olarak görülmesinin sebebi ise tabiî ki hem teknolojinin hem de kültür seviyesinin artışıyla bağdaşmaktadır. Oyunculuk konusunda her ne kadar doğuştan yeteneklere de sahip olunsa, özellikle çocuk yaşlarda başlanılan drama eğitimleri ile bilinmesi gereken birçok bilgi ve eğitim, çocuklara henüz yaşları küçük iken öğretilebilmekte ve ilerleyen zamanlar için daha çok yerleşmesine sebep olmaktadır.

Oyunculuk kurslarının bazılarında eğitim kalitesine göre fiyatlar değişmektedir ancak Kadıköy Güzel Sanatlar Okulu dâhilinde diğer tüm sanat kursları gibi oyunculuk kursu fiyatları da hem bütçenizi etkilemeyecek düzeyde makul rakamlarda, hem de alanında uzman eğitimci kadrosu ile kaliteli bir sanat eğitimi sağlanmaktadır.

Oyunculuk yapmak zor sanatlardan biri olduğu için ve çocuğun gelişiminde hem sosyalleşme, hem özgüven edinimi açısından oldukça fayda sağladığı için, sizler de daha fazla gecikmeden www.kadikoyguzelsanatlar.com adresinden iletişime geçerek, çocuğunuzun daha özverili bir gelişim sağlamasına katkıda bulunabilir, aklınızdaki tüm soruların cevaplarını da yine fiyatlar da dâhil olmak üzere öğrenebilirsiniz. 

 

Oyunculuk Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.