Haberler
Oyunculuk Kursu Fiyatı

Oyunculuk kursu bir çocuğun kişiliğine olumlu etki bırakacak olan kurslardan biridir. Oyunculuk eğitimi alan bir çocuk her zaman nerede, nasıl davranmasını bilecek, sesini güzel ayarlayabilecek ve hatta en önemlisi her zaman özgüven sahibi olacaktır. Yaptığı her konuda kendinden emin ve kararlı bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız çocuğunuza bu eğitimi vermelisiniz. Ayrıca kurs fiyatları da piyasaya göre oldukça uygundur.

Kursumuzun bünyesinde bulunan alanında uzman hocalar ile beraber çocuğunuza en iyi ve en ucuz eğitimi aldırabilirsiniz.Oyunculuk kursu sırasında çocuğunuz diğer farklı kurslardan yararlanabilir. Oyunculuk konusunda kendini geliştiren bir çocuk müzik konusunda da yetenekli olmaktadır. Bu nedenle çocuğunuzu bir gitar kursu ile yönlendirebilirsiniz.

Gitar kursu sayesinde başarılı olan çocuk müzik ile etkileşimini arttırmak isterse bu kursun devamında piyano kursu aldırabilirsiniz. Çocuğunuzun müziğe olan yatkınlığı gelişirken aynı zamanda oyunculuk konusunda da büyük gelişmeler göstereceğine emin olabilirsiniz. Oyunculuk ve müzik konusunda gelişen bir çocuk ileride çok başarılı olabilecektir. Çocuğunuza bu başarıya giden yolda destek olmanız önemlidir.

Oyunculuk Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.