Haberler
Oyunculuk Kursu Fiyatı

Oyunculuk kursu bir çocuğun kişiliğine olumlu etki bırakacak olan kurslardan biridir. Oyunculuk eğitimi alan bir çocuk her zaman nerede, nasıl davranmasını bilecek, sesini güzel ayarlayabilecek ve hatta en önemlisi her zaman özgüven sahibi olacaktır. Yaptığı her konuda kendinden emin ve kararlı bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız çocuğunuza bu eğitimi vermelisiniz. Ayrıca kurs fiyatları da piyasaya göre oldukça uygundur.

Kursumuzun bünyesinde bulunan alanında uzman hocalar ile beraber çocuğunuza en iyi ve en ucuz eğitimi aldırabilirsiniz.Oyunculuk kursu sırasında çocuğunuz diğer farklı kurslardan yararlanabilir. Oyunculuk konusunda kendini geliştiren bir çocuk müzik konusunda da yetenekli olmaktadır. Bu nedenle çocuğunuzu bir gitar kursu ile yönlendirebilirsiniz.

Gitar kursu sayesinde başarılı olan çocuk müzik ile etkileşimini arttırmak isterse bu kursun devamında piyano kursu aldırabilirsiniz. Çocuğunuzun müziğe olan yatkınlığı gelişirken aynı zamanda oyunculuk konusunda da büyük gelişmeler göstereceğine emin olabilirsiniz. Oyunculuk ve müzik konusunda gelişen bir çocuk ileride çok başarılı olabilecektir. Çocuğunuza bu başarıya giden yolda destek olmanız önemlidir.

Oyunculuk Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.