Haberler
Klasik Gitar Eğitimi Nasıl Olmalıdır

Sanatın tüm dalları oldukça değerli olduğu gibi, tabiî ki müzik dalının herkesin hayatında yeri çok farklıdır. Gerek sadece dinlerken, gerekse bir enstrüman çalabilmenin vermiş olduğu hazzı hiçbir şey alamadığımız ve gerçekten müziğin ruhumuzu besliyor olması sebebi ile müziğin kendi içindeki her dalı da oldukça kıymetlidir.

Hele ki sevdiğiniz şarkıları kendiniz söyleyebiliyor ve bir enstrüman eşliğinde eşlik edebiliyorsanız bu gerçekten sizin ayrıcalıklı bir yeteneğe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu durumda ise yapmanız gereken tabiî ki Kadıköy Güzel Sanatlar Okulu'na bir ziyarette bulunmak ve bu yeteneğinizi geliştirmek için uzmanlardan yardım almaktır. Genelde en çok sevilen enstrüman olan klasik gitar için burada gideceğiniz gitar kursu ise size bu konuda tam donanımlı bir hizmet vermektedir.

Aslında çok da önemsiz görünen ancak ilk baştaki tutuş şeklinden notaları öğrenmesine kadar her detayda sağlıklı bir yönlendirme yapılarak, sizin hem rahat çalabilmeniz, hem de doğru bir şekilde öğrenerek yeteneğinizi geliştirmeniz desteklenmektedir. Klasik gitar eğitimi, diğer tüm enstrümanlara göre biraz daha ilgi isteyen ve gerçekten beyninizi doğru şekilde odaklayıp sürekli pratik yapma ile başarılan ve tabiî ki bu anlarda da uzman bir destekçi gerektiren nadir enstrümanlardan biri olması sebebi ile daha fazla gecikmeden hemen www.kadikoyguzelsanatlar.com adresini ziyaret ederek bizlerle iletişime geçebilir, böylece yeteneklerinizi doğru şekilde yönlendirerek başarınıza başarı katabilirsiniz. 

Klasik Gitar

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.