Haberler
Klasik Gitar Eğitimi

Gitar kursu çocuğunuzun geleceği için oldukça önemli bir faaliyettir. Eğer çocuğunuz gençliğinde sosyal olsun istiyorsanız çocuğunuzu küçüklükten sosyalleştirmeye alıştırmalısınız. Klasik gitar dersi alan bir çocuk bunu insanlar içerisinde gösterirken aynı zamanda kendine güvenen bir birey olması da sağlanmaktadır. Çocuğunuza küçüklükten verdiğiniz bu eğitim sayesinde ilerleyen zamanlarda bunu gururla kullanabilecektir.

Eğer çocuğunuz için daha kapsamlı bir müzik eğitimi düşünüyorsanız mutlaka bir piyano kursu ile çocuğunuzu yönlendirmelisiniz. Piyano kursu temel müzik eğitimini sağlamasının yanı sıra çocuğunuzun müzik kulağını da geliştirecektir. Ayrıca bu iki kursu da bizimle beraber sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzu iki kursa da bizimle beraber güvenle gönderebilir, onu müzik konusunda geliştirebilirsiniz.

İyi bir piyano kursu verdikten sonra çocuğunuz klasik gitar eğitiminde oldukça rahat bir şekilde ilerleyebilecektir. Müzik kulağı gelişen çocuğunuz sonrasında isterse farklı gitar seçenekleri ile kolayca devam edebilir. Çocuğunuz bu eğitimlerden sonra gelecekte eğer kariyerini müzikten yana çizerse hiç zorlanmadan devam edebilecektir. Kurslarımızda verilen klasik gitar eğitimi bir eğitimden çok alışkanlık haline getirilir. 

Klasik Gitar Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.