Haberler
KİŞİSEL GELİŞİM

İnsanoğlu doğumundan ölümüne kadar sürekli olarak öğrenme işlevini sürdürür. Yani insan doğduktan sonra kişisel gelişimi üzerine sürekli olarak yeni şeyler katar. Howard Gardner çoklu zeka kuramını bulduktan sonra da, insanların zekalarının farklı yönlere doğru eğilim halinde olduğu saptanmıştır ve bu konu üzerine çalışmalar yapılarak çocuklar doğumundan itibaren belli alanlarda kişisel gelişimlerini tamamlamaya yöneltilmişlerdir.

                Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezi'nde, çocukların kişisel gelişimlerini tamamlamaya yönelik eğitim hizmeti verilmektedir. Bazı çocukların müzik zekası daha çok gelişmişken bazı çocuklarda görsel zeka bazılarında sayısal bazılarında sözel bazılarında kinestetik zeka daha çok gelişmiştir. Eğitim merkezimiz, çocukların hangi yöne daha fazla eğilimi olduğunu belirledikten sonra onları o yönde geliştirmeyi hedefleyerek profesyonel hocalarla birlikte onlara eğitim vermektedir. Yalnızca çocuklar değil, Kadıköy Güzel Sanatlar 'da 7'den 70'e her yaş grubunda eğitimler verilmektedir. Gitar kursu, bale kursu, resim kursu gibi kurslarla, insanların içindeki gizli yeteneklerin dışarı çıkarılmasına yardımcı olmaktadır.

                Bunun yanı sıra kurs olarak tiyatro kursu da verilmektedir. Ritmik zekası yüksek olan kişiler piyano kursu eğitimini de eğitim merkezimizden alabilirler.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.