Haberler
Halkalı Piyano Dersi

Sanatın her dalının ayrı ayrı önemli olduğu gibi özellikle müzik konusunda eğitim alan bireylerin hayata bakış açılarını değiştiği ve karakter olarak da oldukça sağlam bireyler oldukları araştırmalarla kanıtlanırken, müziğin ruhun gıdası olduğu algısı da hala aynı anlayışla devam etmektedir.

Müziğin sadece dinlerken değil, aynı zamanda söylerken ya da herhangi bir enstrümanla eşlik edilmesi sırasında da insanın kişiliğinde büyük bir haz uyandırmaktadır.Eğer bir müzik kulağına ya da bir enstrüman çalabilme kabiliyetine sahip bireyler için, özellikle çocuk yaşta başlanması tavsiye edilen piyano kursu da hayatın dönüm noktalarını oluşturacak şanslardan biri olabilir.

Hem çocuğunuz için enerjisini doğru yönlendirebilmesi, hem sanatsal bilgiler edinmesi, hem kabiliyetini ve müziğe olan becerisini geliştirebilmesi adına piyano kursları, çocukların aynı zamanda zihinsel gelişimlerinde de sanatsal kabiliyetlerine destek olmaktadır. Tekli ya da gruplar halinde okulumuzda verilen piyano kursu ise alanında uzman eğitimciler sayesinde oldukça kaliteli bir şekilde seyretmekte ve tüm çocukların gelişimlerine katkıda bulunabilmek adına yeni yeteneklerini beklemektedir. 

Piyano Dersi

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.