Haberler
GİTAR KURSUNDA DÖRT DÖRTLÜK EĞİTİM

Gitar kursu ile başlangıç, orta ve ileri seviyelerde eğitim verilmektedir. 9 yaş sınırından başlamak üzere verilen eğitimler her öğrencinin niteliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Gitar kursu sayesinde heyecan verici yeni teknikler, kavramlar ve beceriler öğretilmektedir. Bunun yanında kursiyerin kendi yeteneğini keşfetmesi ve özgünleşmesi sağlanmaktadır.

            Burada önemli olan nokta gitar kursu alacak kişilerin düzeylerinin tespitidir. Bunun için eğitimler başlamadan önce kişi testten geçirilir. Kişinin gitar bilgisi ve tecrübesi belirlendikten sonra belli başlı gruplar dahilinde eğitime tabi tutulur. Bu gruplar 5'er kişiden oluşmaktadır ve katılımların hepsiyle birebir çalışılmaktadır. Bunun dışında tek bir kişiye verilen özel eğitimler de vardır.

            4 yıllık eğitim sonrası öğrencilere sertifikaları verilir. Böylece katılımcılara ileriye dönük olarak iş imkanı sağlanmış olur. Çünkü kursiyerler kurs sonunda usta öğretici sıfatına sahip olurlar.

Kursun en güzel noktası öğrencilerin kendilerini toplum önünde ifade edebilecekleri ve sanatlarını sergileyebilecekleri ortamlar oluşturulmasıdır. Bu sayede öğrenciler zaman zaman düzenlenen etkinlikler çerçevesinde mini konserlere katılabilmektedir.

Öğrencilerin tercihine göre eğitimler akustik gitar, klasik gitar, elektro gitar ya da bas gitar ile verilmektedir. 

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.