Haberler
Gitar Kursunda Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Gitar kursu alacak olan kişiler öncelikle amaçlarını doğru bir şekilde saptamalı ve buna uygun olarak başlangıç yapmalıdırlar. Aksi takdirde bu eğitim süreci uzun bir zaman boyunca sürmez. Kişiler kısa bir zaman geçtikten sonra verilen eğitimlerden sıkılabilir ya da yeterli bulmayabilir. Bu nedenle de ilk olarak dikkat edilmesi gereken konu, gidilecek olan kursun ne şekilde faaliyet gösterdiği ve haftalık ders saatleridir.

Eğer eğitimi en pratik şekilde ve detaylı olarak almak istiyorsanız, birebir kurs almanız sizin açınızdan daha faydalı olur. Ancak genel bir eğitimden yanaysanız, gurup dersini de tercih edebilirsiniz. Bunu doğru bir şekilde saptamalı ve uygun olarak hareket etmelisiniz.

Gitar kursu başlangıcından sonra da eğitim sürecini doğru bir şekilde sürdürmelisiniz. Eğer bazı konulara dikkat etmezseniz, gitar çalmaktan kısa bir süre sonra soğumuş olursunuz. Kurs sırasında ilk olarak doğru bir tutuş şekli belirlemeniz gerekir. Bu tutuşa kısa zamanda alışırsınız ve daha sonra sizin için süreklilik halini alır.

Gitar Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018



facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.