Haberler
Gitar Kursu Fiyatları

Sanat, hayatımızın her alanında karşımıza çıkan, daha çok görsel ve işitsel olarak karşılaştığımız, dinlediğimiz küçük bir müzik dinletisinden büyük bir tiyatro gösterisine kadar her alanda yer edinmiş ve insanoğlunun varlığı süresince de var olmaya devam edecek eylemler bütünü olarak düşünülmektedir. Yıllardan beri süregelen ve tarihe damgasını vurmuş olan birçok sanatçı, sanatın her alanında üstün başarılar göstererek bizlerin takdirini kazanmışlar, kendilerine hayran bırakmışlardır.

Özellikle ruhumuzla bağdaştırılan bir özelliğe sahip olan, sanatın en önemli dallarından biri olan müzik ise, herhangi bir yaş gözetmeksizin herkesi etkiyebilen, tabiri caizse ruha işleyen bir sanat dalıdır. Müziğin bu denli etkin olabilmesinin en büyük etkeni ise tabiî ki enstrümanlardır. Günümüzde eskiden beri varlığını sürdüren ve genel olarak herkesin sevdiği bir enstrüman ise şüphesiz gitardır.

Eğer bir müzik yeteneğiniz ve gerçekten bir müzik aşkınız varsa sizin de gitar çalmanız elbette oldukça kolay olacaktır. Özellikle Kadıköy Güzel Sanatlar Okulu'nda alanında uzman hocalar tarafından verilen gitar kursu sayesinde, siz de o hayal ettiğiniz gitarist olmaya erişebilir, belki de tarihe damgasını vuran o eşsiz sanatçılardan olabilirsiniz. Ayrıca www.kadikoyguzelsanatlar.com adresini de ziyaret ederek bizlerle iletişime geçebilir, gitar kursu fiyatları hakkında ve bilgi almak istediğiniz tüm kurslarımız hakkında da sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

Gitar Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.