Haberler
Gitar Çalmanın Püf Noktaları Nelerdir

Müziğe karşı biraz ilginiz varsa, bunu mutlaka gitar çalarken değerlendirmeniz gerekmektedir. Herkes mutlaka gençlik zamanında gitara karşı ilgi duymuştur. Ve bu ilgiden sonra herkes bir kursa yazılıp bu işi öğrenmek istemiştir. İyi gitar kursu sayesinde kendisini bu konuda geliştirenler de mevcut, fakat kötü gitar kursu sebebi ile gitara küsenler de bulunmaktadır.

Eğer siz de gitara karşı her zaman ilgili davranmak istiyorsanız ve bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız mutlaka gitar dersi tercihinizi bizimle yapmalısınız.Gitar kursu sırasında eğer büyük başarılar elde etmek istiyorsanız bu sırada piyano kursuna yazılmalı ve müzik kulağınızı geliştirmelisiniz. Gitar çalabilmenin püf noktaları arasında iyi bir müzik kulağına sahip olabilmek vardır.

İyi bir müzik kulağına sahip olabilmek için de piyano kursu yönlendirmesi yapmanız gerekmektedir. Eğer bu iki kursu beraber götürürseniz müzik konusunda büyük başarılara imza atacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca bu iki kursa giden bir birey sosyalleşmek açısından da büyük adımlar atar. Bu birey her zaman topluma karşı duyarlı ve bilinci bir birey olacaktır. 

Gitar Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.