Haberler
Elektro Gitar Kursu

Çocuklarımızın yarının ve geleceğinin en büyük mirasçıları ve birer yapı taşları olduğunun bilinci ile Kadıköy Güzel Sanatlar Okulu sizlerin ve çocuğunuzun tüm gelişimine destek olmaya sanatın her alanında devam etmektedir. Alanında son derece uzman eğitmenleri ile birlikte, özellikle erken yaşta başlayan eğitim ile ve doğru bir kabiliyet yönlendirilmesi ile son derece başarılı bireylerin, sanatçıların yetiştirilebildiğinin bilincinde olan okul, sizlere piyano kursundan gitar kursuna, resim kursundan drama eğitimine kadar her alanda hizmet vermektedir.

Elektro gitar kursu ile de yine kabiliyetlerinde sınır tanımayan çocukların doğru bir şekilde eğitilmeleri, hem kişisel hem de zihinsel gelişimlerinde yardımcı olarak sağlıklı bireyler yetiştirilmesini sağlamakta, böylelikle çocuğunuzun küçük yaştan itibaren içerisindeki enerjiyi ve beceriyi harmanlayarak son derece kaliteli bireyler yetiştirilmesine olanak tanımaktadır.

Sizler de çocuklarınızın gelecekleri, kişisel gelişimleri ve zihinsel oluşumlarını ciddiye alan ebeveynler olarak, elektro gitar kursumuz gibi birçok alanda çocuğunuzun ilgi ve becerisini yönlendirerek onlara bir kez daha destek olabilir, hayatları boyunca da sizlere minnettar kalacaklarından emin olabilirsiniz. 

 

Elektro Gitar Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.