Haberler
Çocuklar İçin Resim Kursu

Çocuklarımız, hepimizin de bildiği gibi hem günümüzün en kıymetli varlıkları, hem de geleceğimizin birer yapı taşları olarak düşünülmektedir. Çocuklarımızın doğumundan itibaren her şartta ve her koşulda hem aileleri, hem de çevrelerinde olan tüm tanıdıkları da dâhil olmak üzere, başta eğitimciler olarak herkes onların eğitim, öğretim açısından tam anlamıyla yoğrulmuş; hayata bilimsel bilgi, kişilik ve özellikle sanat açısından tam donanımlı bireyler olarak kazandırılması için çabalamakta, destek vermektedirler.

Çocuklarınızın okulda aldığı akademik bilgiler, evinde aldığı karakter ve kişilik öğretilerinin yanında Kadıköy Güzel Sanatlar Okulu da çocuklarınızın bakış açılarını değiştirip, birer sanatsever olarak yetişmelerine yol göstericiler olmakta ve kabiliyetlerini, deneyimli hocalar tarafından geliştirerek birer sanatçı olabilecek düzeydeki eğitimiyle desteklemektedir.

Özellikle resim becerisine ve yetisine sahip olan çocukların, resim kursu ile kendilerini geliştirerek hem zamanlarını kaliteli geçirmeleri, hem de büyük çalışmalar ile özgüvenlerini kazanıp topluma son derece mükemmel bireyler olarak dâhil olabilmeleri için www.kadıkoyguzelsanatlar.com adresini ziyaret ederek, sizler de geleceğimiz olan çocuklarınızın eğitimine ve gelişimine bir kez daha katkıda bulunabilirsiniz. 

 

Resim Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.