Haberler
Bale Okulları Faydası

Çocuklarımız için birçok sanat okulu mevcut olmasına rağmen, hem eğitim hem de sanata hâkimiyeti olan uzman eğitimcilerin bir arada buluştuğu ve gerçekten sanata yeni bireyler kazandırmak amacını güden tek okul bilindiği üzere Kadıköy Güzel Sanatlar Okulu'dur.

Okulun bünyesinde çalışan tüm eğitimcilerin alanında uzman olması, sanat dallarının neredeyse tümünde hizmet verdiği kurslardaki başarıları da önemli ölçüde etkilemekte, bu sebeple en çok tercih edilen kurslardan biri olan bale kursu için de ayrıca memnuniyet ve takdir toplamaktadır. Bale kurslarının özellikle çocukların gelişiminde hem bedenen hem de zihinsel olarak gerçekten önemli derecede etkili olduğu, bu açıdan bakıldığında ise bu alana ilgisi olan tüm çocukların doğru bir eğitim ile bu sanatı icra etmesi sağlanmaktadır.

Aynı zamanda her sanat dalında olduğu gibi, balenin de çocukların enerjilerini onlara her açıdan fayda sağlayacak alanlara yönlendirilerek doğru bir eğitim çerçevesinde hem kişiliklerini kazandıkları sırada hem de gelecekte toplumdaki yerleri açısından büyük katkılar sağlamaktadır. Bale okulları çocuklarınızın hem eğlenip, hem de sanatsal açıdan eğitim görebileceği önemli okullardandır. 

Bale Okulları

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.