Haberler
BALE KURSUNUN SAĞLADIĞI FAYDALAR

İnsanlar, çocuk yaşlarda aldıkları eğitimler sayesinde, ileri yaşlarda daha estetik görünebilmekte daha üstün zekaya sahip olabilmektedirler. Bu sebeple atalarımızın da söylediği gibi ağaç yaş iken eğilir atasözünü her zaman göz önünde bulundurmamız gerekir. Her sanatın kişisel gelişime büyük oranda katkısı bulunur. Bale de evrensel bir sanattır ve birçok faydası bulunur.

 Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezi, 7'den 70'e her yaş grubuna çeşitli sanat eğitimleri vermektedir. Gitar kursu, resim kursu, piyano kursu bunlardan bazılarıdır. Vücuda, sağlığa, gelişime, olgunlaşmaya ve zeka düzeyinin artmasına büyük katkı sağlayan sanat dallarından birisi olan bale de, eğitim merkezimizde uzman hocalar tarafından öğretilmektedir. Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezi, bale kursu eğitimleri ile çocukların daha esnek bir vücuda sahip olmalarını sağlamaktadır. Vücutta kasların çalışması, beyindeki sinir hücrelerini harekete geçirir ve beynin daha hızlı çalışmasına olanak sağlar.

Her sanat bir yandan spordur aslında. Bu sebeple bale kursu başta olmak üzere, çocukların eğilimi olan bölümlere (resim kursu, piyano kursu, tiyatro kursu vs.) çocuklar yönlendirilmelidir. 

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.