Haberler
BALE KURSUNA KAÇ YAŞINDA BAŞLANMALIDIR ?

Bale kursu, başlanmadan önce iyi düşünülmesi gereken kurslardan biridir. Özellikle küçük yaşta baleye başlamak oldukça önemlidir. En ideal yaş 4 yaştır. Fakat yine de 11 yaşına kadar baleye başlanabilmektedir.  Aynı zamanda yaş sınırı hem kız çocukları hem de erkek çocukları için geçerli olmaktadır. Aynı zamanda çocuğun vücut gelişimi de bale kursuna başlamasına karar verilmesinde oldukça önemli bir noktayı oluşturmaktadır. Aynı zamanda baleye erken yaşta başlanmasının önemli bir nedeni bulunmaktadır. O da vücut esnekliğidir. 4 yaşından itibaren 11 yaşına kadar vücut en esnek haline sahip olmaktadır. Bu yaşlarda vücut şekil almakta ve bu yüzden her farklı şekle de girebilmektedir.

Bizim ülkemizde olmasa da Amerika'da yetişkinler de bale yapabilmektedir. Fakat yetişkinlerin bale çalışması biraz daha farklı yönde ilerlemektedir. Onların vücutları esnekliklerini kaybettiği için bu durum onlarda biraz daha zorlayıcı ilerlemektedir.

Bale kursunun yanı sıra piyano kursu, gitar kursu, resim kursu, tiyatro kursu gibi kurslar da vardır ve bunların çoğunda yaş kısıtlaması bulunmamaktadır.

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.