Haberler
Bale Kursuna Başlamadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Bale kursu eğitimi almaya başlamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunları detaylı bir şekilde yerine getirirseniz kurs aşamasında herhangi bir sorun da ortaya çıkmayacaktır. Böylece uzun vadeli bir kurs alırsanız daha uygun sonuçlar elde edebilirsiniz.

İlk olarak sağlık kontrolleri yaptırmanız gerekecektir. Bale sırasında bacakların ve ayakların kullanımı sık olarak gerçekleşir. Eğer bu bölgelerinizde bir sorun yoksa kursa sorunsuz olarak başlayabilirsiniz. Çeşitli hastalık durumlarında da derse katılmamanız hem çevre hem de sizin sağlığınız açısından önemli olacaktır.Katılmak istediğiniz kursun özelliklerine bakmanız da önemli olan hususlar arasında yer alır.

Eğer size uymayan kriterler varsa, seçiminizi buna uygun şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Bale kursu almaya karar verdiğinizde, sahip olmanız gereken bazı ürünler vardır ve bunları da eksiksiz olarak temin etmelisiniz. Bale mayosu ve bale ayakkabısı bu ürünlerin başında gelir. Dans sırasında rahat etmenizi sağlayacak olan giysiler bunlardır ve esnek hareketlere karşı da son derece dayanıklı olurlar.

 

Bale Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.