Haberler
Bale Kursu İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bale kursu için dikkat edilmesi gereken en önemli husus öncelikli olarak size kursu verecek olan öğretmendir. Kursa kayıt yaptırılmadan önce ilk yapılması gereken, kursu verecek olan öğretmenin diplomasının olup olmadığının öğrenilmesidir. Bu noktadaki fark diploma ile sertifikanın karıştırılmasıdır. Sertifika belirli bir süre zarfında eğitim alınarak edinilen bir belgedir. Fakat diploma ise resmi geçerliliği olan ve o işin ehli olunduğunu gösteren bir belgedir.

 

                İkinci olarak dikkat edilmesi gereken konu, kurs alınacak kurumun Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı olup olmadığıdır. Bunun araştırılmasının en önemli nedeni, kursun sonunda edindiğiniz bilgiler tamamen resmiyet kazanmış olacağından mezun olunduğunda size, resmi öğretmenlik ve kurs açma hakkı tanınacaktır.

 

                Bale kursuna başlamadan önce ne istediğiniz çok önemlidir.  Bu işi hobi amaçlı mı yapacaksınız, yoksa gerçekten sonuna kadar gidip bu dalda kendinizi yetiştirmek mi istiyorsunuz. Kendinize bu sorunun cevabını verdikten sonra seçtiğiniz okuldaki öğretmenlerin hangi sistem ve metot ile çalıştığı da cevap aranması gereken bir sorudur. Çünkü uygulanan sistemler sizin hedeflerinizle doğrudan ilişkilidir.

 

Bale Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.