Haberler
BALE KURSU

Bale minik kız çocuklarının hem de ebeveynlerin hayallerini süslemektedir. Çünkü bale estetik kavramının en üst düzeyde icra edildiği bir kavramdır. Hatta ülkemizde özellikle son yıllarda bale tutkusu kadınların tekelinden çıkmıştır. Erkekler de estetik abidesi bale eğitimi almak istemektedir. Benzer şekilde erkek çocuklarını bale kursuna göndermek isteyen ebeveynler arasında bir artış vardır.

Bale kursuna eğer çok küçük yaştan itibaren başlanırsa eğitimde o derece başarı sağlanmaktadır. Bu nedenle “Pre-Bale” denilen bir seviye oluşturulmuştur ki, bu seviye 4-6 yaş arası çocukları kapsamaktadır. Bunun dışında yine yaşa göre ayrılan “Klasik Bale” ve “Modern Bale” grupları söz konusudur.

Bale milattan önceki yıllarda Avrupa'da başlayan ve günümüze gelene kadar gelişen, değişen, ama özündeki estetik duygusunu hiçbir zaman kaybetmeyen devasa bir sanat dalıdır. Bugün bu bale kursu sayesinde tarihin eşsiz sanatı miniklere aşılanmakta, minikler eğitilmekte ve hem zihinde, hem de bedende estetik birer birey olarak hayata hazırlanmaktadır. Eğitim süresi ise 6 yıldan oluşmaktadır. Kurs sonunda öğrencilere sertifika verilmektedir. 

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

RİTMİK JİMNASTİK KURSLARI

Sadece kadınların yer aldığı Olimpik bir Jimnastik branşıdır.Sporcuların müzik eşliğinde, aletli ya da aletsiz olarak gerçekleştirdiği bu spor dalı,hareketleri estetik ve uyum içinde gerçekleştirerek vücutta belli bir proporsiyon (vücut orantısı) sağlar.Bale ve Jimnastiğin harman bulmuş halidir. Bu nedenle vücuda estetik...

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.