Haberler
BALE KURSU

Bale minik kız çocuklarının hem de ebeveynlerin hayallerini süslemektedir. Çünkü bale estetik kavramının en üst düzeyde icra edildiği bir kavramdır. Hatta ülkemizde özellikle son yıllarda bale tutkusu kadınların tekelinden çıkmıştır. Erkekler de estetik abidesi bale eğitimi almak istemektedir. Benzer şekilde erkek çocuklarını bale kursuna göndermek isteyen ebeveynler arasında bir artış vardır.

Bale kursuna eğer çok küçük yaştan itibaren başlanırsa eğitimde o derece başarı sağlanmaktadır. Bu nedenle “Pre-Bale” denilen bir seviye oluşturulmuştur ki, bu seviye 4-6 yaş arası çocukları kapsamaktadır. Bunun dışında yine yaşa göre ayrılan “Klasik Bale” ve “Modern Bale” grupları söz konusudur.

Bale milattan önceki yıllarda Avrupa'da başlayan ve günümüze gelene kadar gelişen, değişen, ama özündeki estetik duygusunu hiçbir zaman kaybetmeyen devasa bir sanat dalıdır. Bugün bu bale kursu sayesinde tarihin eşsiz sanatı miniklere aşılanmakta, minikler eğitilmekte ve hem zihinde, hem de bedende estetik birer birey olarak hayata hazırlanmaktadır. Eğitim süresi ise 6 yıldan oluşmaktadır. Kurs sonunda öğrencilere sertifika verilmektedir. 

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.