Haberler
BALE FİYATLARI

Çocuklara bale kültürünü benimsetmeyi, ritmik ve melodik hafızayı güçlendirmeyi, beden estetiğini geliştirmeyi amaçlayan kurumumuzda, ritmik jimnastik, klasik bale ve modern dans eğitimleri vermekteyiz. Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan her öğrenciye Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilmektedir. Eğitim başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye olmak üzere 3 seviyeden oluşmakta ve her seviye 2 yıl sürmektedir. Her öğrenci, kendi yaş grubundaki diğer öğrencilerle beraber eğitim almakta ve sınıflar en fazla 10 kişiden oluşmaktadır.

                Bale eğitimi, uzun vadede pek çok olumlu davranış kalıbının çocuklara kazandırılmasında etkilidir.  Eğitimin başlamasından kısa bir süre sonra çocuklar sorumluluk sahibi olmayı ve belirli bir disiplin altında grup çalışmalarına uyum sağlamayı öğrenirler. Kurs bitiminde hayatlarını kolaylaştıracak pek çok özellik edinecek ve bunun faydasını daima hissedecekler.

                Haftalık olarak eğitim verilen kursumuzda bale fiyatları oldukça makuldür. Aylık bale fiyatları 150 TL'dir. Kurumumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bizi daha yakından tanımak için lütfen verilen iletişim adresleri aracılığı ile bize ulaşın. 

 

Kadıköy Güzel Sanatlar

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.