Haberler
Resim Kursu Fiyatları

            Resim kursu fiyatları saatlik olarak hesaplanmakta ve aylık toplam saat tutarında bedel ödenmektedir. Bu bedel, kurum tarafından tek seferde ya da aylık taksitler halinde istenebilir. Aylık olarak 100 ila 500 TL arasında olan fiyatlar, kurumdan kuruma ve alınan ders saatine göre farklılık gösterebilir. Kurum MEB onaylı ise fiyatların bu kritere uygun bir prosedürde olması gerekir.

Eğitimin veriliş amacı da kurs verenlerin fiyatlandırma sistemine dâhildir. Eğer profesyonel olarak çalışmak isteniyorsa, bu fiyatta belirli bir miktarda artışa neden olacaktır. Burada da 100 ila 300 TL'lik bir değişim söz konusudur.Kursiyerler gerçekten bu konuda önemli bir gelişme kaydetmek istiyorsa, kurumun vermiş olduğu eğitimin verilecek olan paraya değer olup olmadığı bilinmelidir.

Eğitim sonunda alınacak olan sertifikanın hangi şartlarda verildiği ya da verilip verilmeyeceği, fiyatlara bunun dâhil olup olmadığı sorulup öğrenilmelidir. Çünkü bu sanatı profesyonel olarak yapmak isteyenler açısından bu önemli bir noktadır. Alınan sertifikanın ya da lisansın MEB onaylı olması yine dikkat edilmesi gereken hususlardandır.

Resim Kursu

SAGEP Sertifika Programı

orta

Royal Schools of Music

alt sağ

Kalite Belgemiz

orta

Makaleler

KURS ÜCRETLERİ

KURSLARIMIZDA SENET, SÖZLEŞME VE BENZERİ  UYGULAMALARDA BULUNMUYORUZ. AMACIMIZ, SİZİN ZORUNLU OLARAK DEĞİL MEMNUN KALDIĞINIZ VE İHTİYACINIZ SÜRESİNCE KURSLARIMIZA DEVAM ETMENİZDİR.AYLIK KURS ÜCRETLERİMİZ                                     ...

GÜZEL SANATLAR SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU !..

GÜZEL SANATLAR YETENEK SINAVLARI Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru kılavuzuna göre, yetenek sınavı başvuruları 27 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav giriş belgeleri 9 Temmuz'da ilan edilecek. 2023 Yetenek Sınavı 10-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aynı tarihte sonuçlar açıklanacak....

Adres:Caferağa Mah. Alb. Faik Sözdener Sok. Çetintaş İş Merkezi No. 13/1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel : (0216) 418 64 96
E-mail : kadikoyguzelsanatlar@gmail.com   Kadiköy Güzel Sanatlar © 2018facebook twitter

Kurumumuz Pazartesi ve Salı Günü Hariç Hergün Açıktır.